Sny jasnowidzące

Drukuj
1 2 3

Kiedy śnimy o wydarzeniach czy sytuacjach z przyszłości, często nieprzyjemnych, można to zaliczyć do percepcji pozazmysłowej lub zdolności paranormalnych. Sny jasnowidzące ukazują wiedzę, której śniący nie może uzyskać normalnymi środkami, mogą wyrażać głębokie obawy, mogą być wynikiem wskazówek otrzymywanych podczas przebudzenia a także zdają się sugerować wiedzę o wydarzeniach, sytuacjach pogarszających się. Typy snów być może, wynikają jednak z nieświadomego przyswajania sobie pewnych wskazówek i tłumionych obaw. Są dwa rodzaje snów jasnowidzących: sny ostrzegawcze i sny wyrażające obawy. 


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja

Jak interpretować

 Podstawową rolą snu, jest zachowanie stabilizacji psychicznej. W naturze mary senne mają funkcję pokrywać podświadomość z ułamkiem świadomości.

 Symbole są podstawą materiału, do poznania fenomenu jakim jest sen. Interpretując symbolikę , traktuj wszystko jak fakty, specyficzne przejawy naszego instynktu.

 Analizując znaczenie, zmierzaj w głąb ich zawartości, starając się wychwycić obrazy i szczególne myśli, nie wybiegając  zbytnio poza jego granice.

 
 
 

Kropla mądrości...

'' Kto chce realizować swoje marzenia, musi się obudzić ''

autor Michael Pflegher